KO1 REKLAM EVENT Wydarzenie reklamowe

Udostępnij link - wolny KC

Zapisz się do gry i uzyskać link. Klikając na ten link, komputery osób, które odwiedzają naszą stronę są zarejestrowane w IP i cookies. Kiedy Ci ludzie wchodzą do gry, system jest skonfigurowany, aby wiedzieć, czy są one klikając na link. W ten sposób, dzięki wam, wchodząc w naszą grę każdy człowiek , warto £ 4 KC pozwoli zaoszczędzić. ...

Czytaj więcej
System nadawania na żywo KO1
Dlive

Nadawanie - wolny KC

Dodaliśmy nowy do unikalnych funkcji KO1.Możesz teraz transmitować na żywo i zdobywać KC podczas grania w gry.Co więcej, możesz wielokrotnie zwiększać swoje zarobki, pozwalając ludziom klikać link do reklamy w Twoich publikacjach.Możesz zarobić 10 KC na widza na godzinę, 100 widzów zarabia 1000 KC na godzinę. ...

Czytaj więcej
KO1 PKC EVENT PKC Event

Zrób PK - wolny KC

Co godzinę w regionie Cz, Bdw, Lunar War, trzej najlepsi gracze, którzy zdobędą najwięcej punktów PK, otrzymują tyle Kc, ile graczy zdobyło np w wyścigu rywalizującym w tym momencie.Im więcej PK graczy, tym więcej kc możesz zdobyć.Twoje zarobki z KC rosną, gdy twoi konkurenci są zatłoczeni.Co więcej, za każdą zmianę np. Zdobywasz punkty PK, więc ...

Czytaj więcej
KO1 10X EVENT Bowl 10X Event

Przyjdź do miski - wolny KC

Godziny otwarcia 21.00 i 00.Jest 00. Dolny limit udziału w wydarzeniu to 30. Aby uzyskać zgodę (10 kc) z wydarzenia, musisz doświadczyć zmiany na 1 godzinę przed godziną wydarzenia. Impreza odbywa się na skoczni Ronark Land Bifrost.Po prostu bądź na martwym lub żywym polu ...

Czytaj więcej

Koniec Aktualności

Vs Udział w wydarzeniu w
zapowiedź

Vs Udział w wydarzeniu w

Asas 1 na 1 - Wojownik - Mag Vsleri. Asas 2v2 + Priest - Warrior + Priest Vsleri. 8 na 8 Mele vs (3 Kapłan 5 Wojownik...

Czytaj więcej
14.04.2021 23:53:29

Uwaga!Czas pracy serwera bez resetowania bazy danych

dzień
Godzina
Minuta
druga

KO1 cechy

Nieśmiertelny serwer

Immortal Server

Nasz serwer Ötüken działa od 15 marca 2019 roku bez wyłączania lub resetowania bazy danych.
Knight Online powraca do 2006 roku

Knight Online powraca do 2006 roku

Exp, drop, upgrade, haze, damage, item, w skrócie, wszystko jest takie samo jak wersja 1453 USKO z 2006 roku, jedyne czego nam brakuje to koxp!
Niezrównany system Anti Cheat

Niezrównany system Anti Cheat

Czy to nie oszukujący serwer Knight Online?Jeśli jesteś jednym z tych, którzy mówią, chodź na herbatę :)
Najtrudniejszy serwer rycerzy na świecie

Najtrudniejszy serwer rycerzy na świecie

Aby przyciągnąć lub zatrzymać graczy;Nigdy nie skompromitowaliśmy oryginału gry, nie zrobimy tego!
niezależny serwer prywatny

niezależny serwer prywatny

Całe oprogramowanie i sprzęt, od strony internetowej po dyski twarde na serwerach, znajdują się we własnej strukturze KO1.Nie trać czasu na zbieranie pvp!
Najbardziej przejrzysty serwer Knight Online

Najbardziej przejrzysty serwer Knight Online

Wszystkie dzienniki handlu, aktualizacji, upuszczania, pk, monet są publicznie wyświetlane na naszej stronie internetowej.
Zakupy między graczami

Zakupy między graczami

Jesteśmy pionierem rynku wolnych agentów w społeczności Knight Online.Zakupy na prawdziwe pieniądze między graczami są całkowicie bezpłatne.Twój wysiłek, Twoja decyzja.
Zaawansowany system zadań

Zaawansowany system zadań

Dzięki unikalnemu systemowi zadań KO1;Możesz wykonywać wszystkie swoje misje w tym samym czasie bez konieczności udawania się do NPC.
System kredytowy EXP (pierwszy w KO)

System kredytowy EXP (pierwszy w KO)

To tylko kwestia czasu, zanim zdobędziesz swój EXP i osiągniesz ostatni poziom.Łatwość spłaty całego kredytu exp w 3 miesiące.W ten sposób ułatwiliśmy awansowanie na wyższy poziom i nie zmniejszyliśmy wymagań dotyczących doświadczenia w grze.
Zaawansowany system Auto RPR

Zaawansowany system Auto RPR

Rpr jest wykonywane automatycznie, bez przechodzenia do Sundries.Różne nie są zbyt zadowolone z tej sytuacji, ale w porządku :)
System sprzedawcy offline

System sprzedawcy offline

Możesz założyć rynek i wyjść z gry.Twoja postać pozostanie na rynku, dopóki się nie zgubisz.
Zaawansowany system automatycznego łupu

Zaawansowany system automatycznego łupu

Możesz uprawiać o wiele bardziej praktyczny sposób.Co więcej, możesz skorzystać z naszego bezpłatnego systemu automatycznej skrzynki, konfigurując makro z klawiszami skrótów automatycznej skrzynki.
Event 7/24

Event 7/24

Z wyjątkiem znanych wydarzeń Knight Online, wyjątkowe aktywności KO1 trwają 24 godziny.Szczególnie gracze, którzy są aktywni w obszarze CZ Bowl, będą osiągać wysokie wygrane.
Real
 Free To Play

Real Free To Play

W PUS nie ma pozycji poza USKO 2006.Nie istnieją nawet składki USKO 2006.W KO1 jest tylko jedna premia, która jest Bronze Premium i można nią handlować.
Szeroka baza graczy

Szeroka baza graczy

Dziesiątki tysięcy graczy Knight spotkało się z KO1.Nasz rekord gracza to 09.05.O 21:40 2020 złamaliśmy go z 1333 użytkownikami.
Sponsorujemy tylko naszego użytkownika!

Sponsorujemy tylko naszego użytkownika!

W KO1 nie ma miejsca dla wydawców sponsorujących, reklamodawców, GM i podobnych złodziei pracy.Nasz gracz tworzy reklamę i wygrywa KC, nasz gracz otwiera transmisję i wygrywa KC.
Forum zintegrowane z grą

Forum zintegrowane z grą

Posty na forum w KO1 są tworzone za pomocą twojego konta w grze.Krótko mówiąc, nawet nasze forum to nasze własne oprogramowanie.
Pierwszy w KO!Tłumaczenie językowe

Pierwszy w KO!Tłumaczenie językowe

Dzięki zintegrowanej funkcji tłumaczenia językowego automatycznie tłumaczy tekst z dowolnego języka na język graczy.Gracze z Ameryki Łacińskiej i Turcji mogą bardzo łatwo rozmawiać.
Najwięcej graczy na żywo w KO1

Najwięcej graczy na żywo w KO1

Z ponad dziesięcioma tysiącami postów mamy największy rynek graczy w królestwie rycerzy PVP.
SMART MACRO (GENIE)

SMART MACRO (GENIE)

Możesz łatwo uprawiać ziemię.Wkrótce zaoferujemy możliwość farmienia naszych zapracowanych graczy dzięki funkcji offline.
LICZBA uprawnień do poleceń dla graczy

LICZBA uprawnień do poleceń dla graczy

Ze względu na nasze całkowicie przejrzyste podejście do zarządzania, daliśmy naszym graczom pozwolenie na / count, polecenie gm.Zobacz na własne oczy, ile osób jest w tej chwili w grze.
CZ RANK i nagrody

CZ RANK i nagrody

Każdego dnia o godzinie 12:00 i 00:00 nasi gracze, którzy wejdą na listę RANK, zarabiają do 30 milionów monet.
Pula przewagi (nawet lepsza niż Premium)

Pula korzyści (co jest przed)

Gracze, którzy są nowi w grze, otrzymują symbol NOWY RYCERZ i zdobywają 15% więcej doświadczenia, monet, np. Przez 1 miesiąc.Kiedy wchodzą do partii, zysk ten jest odzwierciedlany w partii, a ich zarobki są podwojone.Tych funkcji nie można znaleźć w Platinum Premium!
Zarabiaj monety PK)

PK zarabiać monety

Kolejną unikalną cechą KO1 jest PK Point.Zdobywasz punkty PK za każdą zmianę np.Na koniec dnia, jeśli te punkty przekroczą 150, każdy punkt PK zostanie dodany do twojego konta w postaci 100 000 monet.