Welcome Guest . You must be a registered user for a new message.
Register Sign In
 • KingSD:c
  Administrator
  Membership date 27.04.2018
  Our Ötüken server has been serving since March 15, 2019, without shutting down, without resetting the db.
  Thousands of Private KO servers have been opened and closed since 2006.Order could not be found.Before, people used to take shelter in these pvps because of Usko's difficulty.Later, due to the lack of talent and seriousness, private servers could not keep order. Bu nedenle pvp server oyuncuları , bu sunuculara olan güvenlerini tamamen yitirerek , bir sunucuda durma sürelerini ortalama 1 aya kadar düşürdüler.

  Nasıl olsa kapanacak , emeklerimiz silinecek , bari çok fazla emek vermeye gerek olmayan serverlarda oynayalım , 1 ay zevk alsak yeter dediler.

  They were quite right. Ta ki KO1 Mexpio sunucusunu db sıfırlamadan 4 yıl açık tutana kadar.Players who came to our Mexpio server with an ordinary pvp server bias, this time put aside the insecurity and the majority started to go almost there.

  Günümüzde private sunucuların kapanmasının ana nedeni oyuncuların her hafta başka bir servera gidiyor olmalarıdır. Bir çoğu oyunu , eğlence için değil de para kazanmak için oynamaya başladılar.

  Reklam için para veya oyun içi item dağıtan sunucuları balon gibi şişirdiler.

  Gelinen noktada şu an KO1 Ötüken , dünyanın en uzun süre kapanmadan db sıfırlanmadan devam eden Private Knight Online Sunucusu konumunda. Ancak oyuncular hala sürü psikolojisi ile her hafta en çok oyuncu hangi yeni sunucudaysa oraya gitmekteler.

  KO1 bütün bu gidişatın dışında yönetiliyor. Biz o tadından yenmeyen oyunu geri getirmek ve bütün KO sevdalılarının emeklerine sahip çıkmak için sıradışı bir yol izliyoruz. Bu sunucuda açtığınız karakter , her daim sizi bekliyor olacak . Örneğin MPT76  Yıllar önce onu açan sahibini elindeki bütün pvp serverlardan yaşça daha büyük olan +8 two handed sword ile beklemekte.

  Sizinde böyle bir charınız olsun sizi sürekli beklesin isterseniz , hiç duyrmayın derhal bir tane oluşturun.

 • _SoulTaker_

  Otuken
  Membership date 01.01.2021